Sosyal Medya

Kültür ve Sanat

Yurt Dışındaki Sanat Etkinliklerini Takip Etme

Paylaşım

tarih:

etklink takvimi

Haftalık olarak güncellenecek tüm etkinlikleri buradan takip edin!

Dünya genelinde bu hafta konserlerden tiyatro gösterimlerine, sanat sergilerinden kitap fuarlarına kadar geniş bir yelpazede çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Sanatseverlerin ilgisini çekecek bu etkinliklerden bazılarına hızlıca bir göz atalım:

Yurt Dışında Sanat Etkinliklerini Takip Etme
Dünyanın çeşitli şehirlerinde bu hafta, konserden tiyatroya, sergiden kitap fuarlarına, geniş bir yelpazede birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirilecek ( Ufuk Celal Güzel – Anadolu Ajansı )

Sanat ve kültür alanında dünyanın dört bir yanında her hafta çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Konserlerden tiyatro gösterimlerine, sanat sergilerinden kitap fuarlarına kadar pek çok farklı etkinliği takip etmek için birçok online platform ve web sitesi bulunuyor. İşte sanat ve kültür etkinliklerini güncel olarak takip edebileceğiniz bazı kaynaklar:

  • Time Out: Time Out, dünya genelinde şehirlerde gerçekleşen konserler, sergiler, tiyatro gösterileri ve diğer kültürel etkinliklerle ilgili geniş kapsamlı rehberler sunar. Time Out’un farklı şehirler için özel sayfaları sayesinde, bulunduğunuz şehirdeki etkinlikleri takip edebilirsiniz.
  • Eventbrite: Eventbrite, küresel bir etkinlik listesi sunan popüler bir platformdur. Konserler, atölyeler, fuarlar ve daha fazlasını kapsayan etkinlikleri arayabilir ve filtreleyebilirsiniz. Bu platform, etkinliklerin ayrıntıları ve bilet bilgileri hakkında bilgi sağlar.
  • Ticketmaster: Ticketmaster, dünya çapında büyük konserler ve diğer etkinlikler için bilet sağlayan bir platformdur. Siteden, yaklaşan büyük sanat etkinliklerini görebilir ve bilet satın alabilirsiniz.
  • Meetup: Meetup, ilgi alanlarına göre grupların ve etkinliklerin oluşturulduğu bir platformdur. Farklı sanat ve kültür etkinliklerini bulmak ve katılmak için bu platformu kullanabilirsiniz.
  • Artland: Sanat sergileri ve sanat galerileriyle ilgilenenler için Artland, dünya genelindeki galeri ve sergileri izlemek için bir platformdur. Yeni sergiler ve sanat etkinlikleri hakkında bilgi sağlar.

Bu platformlar aracılığıyla, sanat ve kültür etkinliklerini güncel olarak takip edebilir, ilgilendiğiniz etkinlikler hakkında bilgi edinebilir ve bilet satın alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya ve yerel kültür siteleri de şehirde gerçekleşen etkinlikleri öğrenmek için iyi kaynaklardır. Bu kaynaklardan yararlanarak sanatın ve kültürün keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını Oku
Advertisement
Yorumları Gör

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir