Sosyal Medya

İzmir

Lajivert Genç Odası İzmir’deki İkinci Mağazasını Açtı

Paylaşım

tarih:

Mobilya üreticisi firma İzmir'deki ikinci mağazasını açtı

Bebek, çocuk ve genç odası takımlarının üretimi ve ihracatını yapan Soyserin Grup Lajivert Genç Odası, İzmir’deki ikinci mağazasını açtı. Kayseri’de 350’den fazla çalışanla üretim yapan, yurt içinde 130 mağazası ve 60’tan fazla ülkede 30 mağaza ile 200’den fazla satış temsilciliği bulunan Lajivert Mobilya, İzmir’in Menderes ilçesindeki Kısıkköy’de yeni şubesini hizmete sundu. Yaklaşık 1000 metrekarelik iki katlı mağazada, bebek, çocuk ve genç odası takımları müşterilerin beğenisine sunuluyor.

“Bekleme Süresi Yok”

Soyserin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Efe Soyserin, yurt içindeki 130’uncu mağazalarını açmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Kayseri’de 40 bin metrekarelik alanda üretim yaptıklarını söyleyen Soyserin, “Üretimde çocuk, genç ve bebek odası, yatak, baza, başlık ile tekstil gruplarımız, yatak örtüsü ve halılarımız mevcut,” dedi. Stoklu çalıştıklarına dikkat çeken Soyserin, “Bekleme süresi yok. 2,5 ay önce bu mağazamızın tadilatına başladık. İzmir, önemli bir yer, metropol bir şehir. İzmir halkını da gerçekten çok seviyoruz. Böyle güzel bir markayı İzmir’e ikinci kez kazandığımız için mutluyuz,” ifadelerini kullandı.

Yenilikçi Ürünler ve Teknoloji

Soyserin, ürünleri yeni teknolojilere ayak uydurarak ürettiklerini vurgulayarak, lüks komodin gruplarında kablosuz şarj özelliğinin bulunduğunu belirtti. Tüm modellerin patentini aldıklarını ifade eden Soyserin, 60 ülkeye ihracat yaptıklarını ekledi.

“7 Yıl Garanti Desteği Var”

İzmir’deki ikinci şubenin sahibi Osman Engin, Kısıkköy ile ilgili fizibilite çalışması yaparak ciddi bir potansiyel olduğunu gördüklerini ve bu nedenle yatırım yaptıklarını söyledi. Kent sakinlerini mağazaya davet eden Engin, Lajivert Genç Odası’nın Türkiye’nin tüm illerinde bulunduğunu dile getirdi.

Engin, ürün kalitelerinin çok iyi olduğunu vurgulayarak, “Bir müşterimiz mağazamıza girdiğinde toplamda 60 modele yakın çocuk, bebek ve genç odası grubunda ürün çeşitliliğini bulabilir. Ürün kalitemiz kıtaları aştı. Birçok ülkede varız. İngiltere, Almanya, Malta ve Azerbaycan’ı söyleyebilirim. Fabrikamızın vermiş olduğu ürüne 7 yıl garanti desteği var. Biz bu konuda iddialıyız çünkü ürün kalitelerimizi ona göre üretiyoruz. Kullandığımız fren, çekmece ve ray sistemlerine ömür boyu garanti veriyoruz çünkü Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışıyoruz,” dedi.

Açılışa Özel İndirimler

Mağazanın açılışına özel indirimlerin bulunduğunu belirten Engin, yatak odası alanlara yatak, genç odası alanlara ise sandalye gibi hediyeler ile yüzde 30’a varan indirimlerin olduğunu söyledi. Mağazanın açılışına Soyserin Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Soyserin, firma yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Advertisement
Devamını Oku
Advertisement
Yorumları Gör

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir