Sosyal Medya

Ekonomi

AJet’ten Öğrenci, Öğretmen, Asker, Gazi, Şehit Ailesi ve Engelli Yolculara Özel İndirimler

Paylaşım

tarih:

ajet

AJet, yolcularına özel indirimler sunarak seyahat deneyimini daha erişilebilir hale getiriyor. Öğrenci, öğretmen, asker, gazi, malul, şehit ailesi, Milli Savunma Bakanlığı protokolü, engelli ve cenaze refakatçisi yolcularına yönelik indirim fırsatları ile AJet, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor.

İndirimlerden Kimler Faydalanabilir?

  • Öğrenciler
  • Öğretmenler
  • Askerler
  • Gaziler
  • Maluller
  • Şehit Aileleri
  • Milli Savunma Bakanlığı Protokolü Kapsamındaki Yolcular
  • Engelli Yolcular
  • Cenaze Refakatçileri

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Yolcularımızın bu özel indirimlerden faydalanabilmeleri için gerekli belgeleri uçuş öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir. İndirimli bilet alımı sırasında geçerli belgelerin gösterilmesi, indirimlerin sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi için önemlidir.

Detaylı Bilgi ve Yardım:

İndirimler hakkında daha fazla bilgi almak veya herhangi bir konuda yardım almak için lütfen Çağrı Merkezimize ulaşınız. Uzman ekiplerimiz, size gerekli bilgileri sağlayarak en uygun seyahat seçeneklerini sunacaktır.

Advertisement

AJet, siz değerli yolcularımıza keyifli ve rahat bir seyahat deneyimi sunmak için buradadır. Özel indirim fırsatlarından yararlanarak, seyahatlerinizi daha ekonomik ve konforlu hale getirin.

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan AnadoluJet, 12 Mart itibarıyla Türk Hava Yolları’nın yeni markası “AJet” adı altında bilet satışlarına başladı. Resmi web sitesi ajet.com üzerinden yapılacak bilet satışlarıyla, AJet yolcularına modern, konforlu ve erişilebilir bir havayolu deneyimi sunmayı hedefliyor.

Yeni Marka, Aynı Güven: AJet

“Uçmayan Kalmasın” hedefiyle yola çıkan AnadoluJet, 16 yıl boyunca 100 milyonun üzerinde misafirini güvenle sevdiklerine kavuşturdu. Bu başarı hikayesinin ardından, AJet olarak yoluna devam eden marka, düşük maliyetli havayolu olma misyonuyla pazardaki rekabetçi konumunu daha da güçlendirecek.

Uçuşlar 31 Mart’ta Başladı

Advertisement

AJet, 31 Mart’tan itibaren seferlerine başlayarak gökyüzüyle buluşacak. Filodaki 95 uçak ile iç hatlarda 41, dış hatlarda 52 nokta olmak üzere toplam 93 noktaya seferler düzenleyecek. AJet, küresel ölçekte büyüme hedefi olarak önümüzdeki 10 yıl içerisinde 200 uçaklık filo ile toplam 44 ülkeye uçmayı planlıyor.

Modern ve Konforlu Seyahatler

Global standartlarda düşük maliyetli havayolu olarak yeniden doğan AJet, yolcularına daha modern ve konforlu bir uçuş deneyimi sunmayı amaçlıyor. Uçmayan kalmasın diyerek, daha fazla noktaya erişim sağlamak için yeni ve avantajlı seçenekler sunacak.

AJet – Daha Fazlasına Uçurur

AJet hakkında daha fazla bilgi almak ve bilet satın almak için ajet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement
Devamını Oku
Advertisement
Yorumları Gör

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir